Tomyang

Grill TomYang

Grill TomYang pochodzi z Azji, dokładnie z Tajlandii. W innych częściach Azji, górna część grilla, która jest wypukła, jest używana jako patelnia grillowa i jest podgrzewana gazem. Ta patelnia grillowa pojawiła się w Tajlandii około 25 lat temu. W Tajlandii, ta prosta patelnia grillowa została przekształcona w grill stołowy, który był podgrzewany węglem.

Grill TomYang jest teraz europejskim rezultatem dalszego rozwoju azjatyckiego grilla – elektryczny grill, który może być używany w domu i na zewnątrz z ceramiczną, nieprzywierającą powłoką. Ponadto, oferujemy kompletna zastawę stołową, przepisy, osobistą pomoc oraz lekcje gotowania.

tomyangbbq3

ŁĄCZYMY LUDZI
INDYWIDUALNYM, ZDROWYM GOTOWANIEM

Najnowszy trend z Azji
Połączenie grilla i gorącego garnka

Koncepcja grilla TomYang

Ryby, mięso, owoce morza i warzywa są pocięte w cienkie plasterki i ułożone na grillu, obrócone tylko raz są pięknie usmażone i to bez dodawania oleju. W tym samym czasie, jest przygotowywana na boku wyborna zupa, która jest wyjątkowo odżywcza dzięki swoim sokom, które wyciekają z grilla do zupy.

tomyangbbqvideo

TOMYANG NIE POTRZEBUJE ŻADNYCH ULEPSZACZY SMAKU
I NIE ZAWIERA GLUTENU, ANI LAKTOZY!

PRAWDZIWY SPALACZ TŁUSZCZU!

tomyangbbqheroimage
100% doświadczenia kuchennego na rynku
Idealny smak
Zdrowa kuchnia wspomagająca  odchudzanie
Jakość, bezpieczeństwo, obsługa klienta

Grill TomYang jest idealny dla dbających o zdrowie smakoszy. Utrzyma Cię on w formie, a w Europie jest on jedyny w swoim rodzaju. Grill TomYang posiada certyfikat niemieckiego znaku jakości GS i jest dostępny tylko u wybranych sprzedawców.

Będąc mieszkańcem dalekiej południowo-wschodniej Azji, nie trudno jest zadbać o swoją wagę dzięki zdrowej kuchni wok,. Ludzie żyjący tam jedzą posiłki przez kilka godzin dziennie i nie tyją. Dlaczego nie powinno być to możliwe również tutaj?  TomYang sprawia, że również tutaj możemy zjeść fantastyczny posiłek i zachować przy tym czyste sumienie. W końcu jedzenie jest jedną z najpiękniejszych rzeczy w życiu!

Top